GÜNDEM

TOROSLAR’DA DOSTLUK KAZANDI

Haber Tarihi : 19/12/16

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5’inci grupta kentimizi temsil eden Toroslar Belediye Spor, yenilenen zemini ile Akbelen Koray Aydın Stadında oynadığı maçta İskenderunspor 1967 ile 2-2 berabere kaldı.

İlk devrenin son maçı olan müsabakanın başlama vuruşu öncesinde yeşil sahada duygusal anlar yaşandı. Toroslar Belediye ve Spor Kulübü Başkanı Hamit Tuna ve her iki takım; maçta görevli çevik kuvvet ekiplerini sahanın içine davet edip, birbirlerine sarılarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 Daha sonra müsabakaya geçildi.Toroslar Belediye Spor, İskenderunspor 1967 karşılaşması karşılıklı atılan gollerle 2-2 berabere tamamlandı. 2-2 berabere biten maçta oyuncular attıkları goller sonrası sevinçlerini Güvenlik Güçleriyle paylaşarak onlara olan desteklerini gösterdiler.

Toroslar Belediye ve Spor Kulübü Başkanı Hamit Tuna, sahada dostluğun kazandığını belirterek, takımlarını desteklemeye gelen taraftarlara teşekkür etti.

Aldığı bu sonuçla puanını 21’e yükselten ve Lig’in 6’ıncı sırasında yer alan Toroslar Belediye Spor, ikinci devrenin ilk maçında 15 Ocak 2017 Pazar günü saat: 14.00’de MEDCEM Silifke Belediye Spor’u konuk edecek.