GÜNDEM

TOROSLAR’DA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞU

Haber Tarihi : 12/12/16

Cumartesi gecesi İstanbul’da yaşanan ve 41 şehit verdiğimiz terör saldırısının ardından Toroslar Belediyesi hizmet binası önünde tören düzenlendi.

Törene, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Türkiye Kamu-Sem Mersin İl Temsilcisi Nihat Aşçı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve personeller ile vatandaşlarında katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören Kur-an’ı Kerim’in okunması ile son buldu.

Yaşanan terör saldırılarının Türk Milleti’ni yıldıramayacağını belirten Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna: “İstanbul’da yaşanan olay hepimizi derinden üzmüştür. Ancak bu terör saldırıları Yüce Türk Milleti’ni yıldıramayacaktır. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz vatanımız uğruna canlarını hiçe sayan şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, yaşanan olayda yaralanan vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize acil şifalar, Şehit ailelerimize ve Yüce Türk Milleti’ne de başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.