GÜNDEM

Başkan Yılmaz, “Sevinç ve neşe günleri olan bayramlar paylaştıkça anlam kazanır”

Haber Tarihi : 10/08/19

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yılmaz mesajında, Kurban Bayramı’nın Toroslar’a, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

“Bayramlar yoksulun, yetimin kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı önemli günlerdir.” diyen Başkan Yılmaz, “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep birlikte kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bu özel günlerde üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz.” diye konuştu.

 “Bayram Hazırlıkları Tamamlandı”

Belediye da olarak vatandaşların bayramlarını en iyi şekilde geçirmeleri için gerekli tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Nöbetçi ekiplerimiz bayram süresince vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.” dedi.

Başkan Yılmaz, insanları aynı duygu ve düşüncede buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan bu özel günlerin acıya dönüşmemesi için vatandaşları trafikte daha dikkatli olmaları ve kurallara uymaları konusunda da uyararak “Kurban Bayramı’nın başta ülkem, değerli hemşerilerim ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim.” ifadelerini kullandı.