GÜNDEM

GÜNEYKENT MAHALLESİ'NE YENİ MUHTARLIK BİNASI

Haber Tarihi : 02/07/19

BAŞKAN YILMAZ, “VATANDAŞ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYORUZ”

Toroslar Belediyesi, İlçe genelindeki muhtarlıkların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ederken bu çalışmaları kapsamında Güneykent Mahallesi’ne yeni bir muhtarlık binası tahsis etti.

Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın talimatıyla tahsis edilen muhtarlık binası, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından da boyanarak tadilat işlemleri gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Abdullah Ayhan, “Belediyemize talebimizi ilettik ve hemen gelip gereken çalışmaları yaptılar. Toroslar Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a, ekibine ve destek veren herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu

“67 Mahalleye Eşit Hizmet

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise vatandaş ile belediye arasında bir köprü görevi üstlenen muhtarlıkların daha iyi şartlarda hizmet vermelerini hedeflediklerini söyledi.

Toroslar’ın 67 mahallesine eşit hizmet parolasıyla çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten Başkan Yılmaz; “Daha yaşanılabilir bir Toroslar hedefiyle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize rehber olan, mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımızın derdini direk bizi ileten muhtarlarımızın İlçemize katkıları çok büyük. Bu nedenle muhtarlık hizmetlerinin de kesintisiz bir şekilde sürmesine önem veriyoruz. Halkımızın ve muhtarlarımızın ihtiyaç duyduğu her noktada bundan sonrada imkanlarımız ölçüsünde desteklerimiz sürecektir.” dedi.