GÜNDEM

TOROSLAR’DA BAYRAM SÜRESİNCE KESİNTİSİZ HİZMET

Haber Tarihi : 31/05/19

Başkan Yılmaz; "Önceliğimiz Vatandaşımızın Huzur ve Sağlığı"

Toroslar Belediyesi Ramazan Bayramı’nın huzurlu ve rahat geçmesi için bayram öncesinde tüm hazırlıklarını tamamladı.

Toroslar Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz’ın talimatıyla Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşın olası istek ve şikâyetlerine karşı bayram süresince hizmet verecek.

Vatandaşlar, 0324 322 72 00/1270 numaralı telefondan belediye ekiplerine  ulaşabilecek.

Çalışmalar kapsamında; Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki rutin temizlik işlemlerini aksatmadan yerine getirecek. Fen İşleri ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri de koordineli bir şekilde çalışarak bayram süresince 24 saat kesintisiz hizmet verecek.

Aynı zamanda Toroslar halkının güven içinde bayram alışverişlerini yapabilmeleri için Pazar yerlerinde temizlik çalışmalarınının yanı sıra zabıta ekipleri de denetimlerine aralıksız devam edecek.

Toroslar Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz konuyla ilgili açıklama yaparak; “Önceliğimiz her zaman vatandaşa kesintisiz hizmet vermek” dedi.

Bayram boyunca zabıta, temizlik, fen işleri ekiplerinin görevleri başında olacaklarını söyleyen Başkan Yılmaz, “Ramazan Bayramı’nın İlçemizde huzur ve güven içerisinde geçirilmesi ve belediye  hizmetlerimizin aksatılmadan yürütülmesi amacıyla gerekli tedbirleri aldık. Olası istek ve şikayetlere karşı 24 saat hizmet verecek olan ekiplerimiz, en hızlı şekilde beklentileri karşılayacak” şeklinde konuştu.