GÜNDEM

MGC ve MYD Yönetiminden Başkan Yılmaz'a Ziyaret

Haber Tarihi : 23/05/19

BAŞKAN YILMAZ; “STK’LAR İLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Toroslar Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz’a, Sivil Toplum Kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra Toroslar Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz, Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Turgay Demirtaş ile Mersin Yazarlar Derneği (MYD) Başkanı Rüştü Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini  ağırladı.

İlk olarak MGC Başkanı Turgay Demirtaş ve Yönetimi ile görüşen Başkan Yılmaz, bugüne kadar üstlendiği görevlerde basınla her zaman yakın mesafede olduklarını, iyi niyet ve karşılıklı anlayış içerisinde çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Aynı yaklaşımı Toroslar Belediye Başkanlığı görevinde de devam ettireceklerinin sözünü veren Başkan Yılmaz; “İlçemizde gerçekleştireceğimiz hizmetlerin, projelerin yansıtılmasında ve tanıtılmasında tabi ki basınımıza ihtiyacımız var. İnşallah iyi niyet ve saygı çerçevesinde birlikte el ele vererek çalışacağız. Bu vesileyle nazik ziyaretlerinden dolayı MGC yönetimimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Turgay Demirtaş da Başkan Yılmaz’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Cemiyet çalışmaları hakkında da bilgiler veren Demirtaş, yapılan hizmetlerin takipçisi olacaklarını ve her zaman destek vereceklerini söyledi.

Toroslar Belediye Başkanı Av.Atsız Afşın Yılmaz daha sonra Mersin Yazarlar Derneği (MYD) Başkanı Rüştü Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.

MYD Başkanı Rüştü Aydın ve Yönetimine de nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Yılmaz; “Halkımıza en güzel hizmeti sunabilmek adına kentimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarımızla devamlı istişare içerisinde olacağız.” dedi.