GÜNDEM

ÇAĞDAŞKENT GİMEM SİTESİ'NDE KALDIRIM VE ASFALT

Haber Tarihi : 26/04/18

TOROSLAR’DA ALTYAPISI TAMAMLANAN MAHALLELERDE YOLLAR YENİLENİYOR

Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye ekipleri bu kapsamda altyapısı tamamlanan Çağdaşkent Mahallesi’nin en büyük yerleşim yerlerinden olan Gimem Sitesi içerisinde kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna: “Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerimizde asfalt ve kaldırım çalışmalarımızı başlattık. Vatandaşlarımız bu dönem altyapı çalışmalarından dolayı çok sıkıntı çektiler, bunun farkındayız. Ancak takdir edersiniz ki altyapı tamamlanmadan üst yapıyı yaparsak hem yaptığımız çalışma boşa gider hem de vatandaşlarımızın vergileri ile oluşan gelirlerimizi israf etmiş oluruz. Bu düşünceyle çalışmalarımızı yönlendiriyoruz” dedi.

Toroslar İlçesi’nin birçok mahallesinde çeşitli kurumlar tarafından halen altyapı çalışmalarının devam ettiğine değinen Başkan Tuna, vatandaşlardan biraz daha sabırlı olmalarını isteyerek: “Bu dönem artan altyapı çalışmaları nedeniyle sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızdan biraz daha sabır bekliyoruz. Tüm sorunları imkanlarımız dahilinde çözeceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız, İlçemizde bozuk yol, kaldırımsız sokak bırakmamaktır.” dedi.

Belediye Başkanı Hamit Tuna, doğalgaz, internet, su ve kanalizasyon ile ilgili altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde başlatılan kaldırım ve sıcak karışım asfalt hizmetlerinin altyapısı tamamlanan bütün mahallelerde sürdürüleceğini kaydetti.