GÜNDEM

BAŞKAN TUNA; PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

Haber Tarihi : 03/04/18

BAŞKAN TUNA; PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

Toroslar Belediyesi, taşeron şirket işçilerinin belediye şirketlerine geçirilmesini düzenleyen 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirerek, süreci sorunsuz tamamlayan ilk belediyeler arasında yer aldı.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Belediye himayesinde kurdukları Toroslar Belediyesi Personel Limited Şirketi’ne dahil edilen 599 personeliyle bir araya gelerek, yeni statüleri ile ilgili bilgilendirme yaptı.

 Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdikleri toplantıda personelinin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Belediye Başkanı Hamit Tuna, Toroslar’da hayata geçirdikleri yatırım ve hizmetlerde büyük emeği olan personeline teşekkür ederek, yeni statülerinin hayırlı olmasını diledi.

 Personelinin sorularını da yanıtlayan Başkan Tuna; “Bu bayram gününde sizlerle birlikte olmaktan büyük şeref duyuyorum. Bayram günü diyorum çünkü aş, iş, ekmek toplumumuzun şuan yaşadığı süreçte en önemli unsur. İşsizliğin ne demek olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Sabah evinizden çıkarken işime gidiyorum, akşam işi bitirdikten sonra evime dönüyorum demek ve çocuklarınıza helal ekmek götürmek kadar güzel bir şey yok. Çıkan Kanun Hükmünde Kararname ile belediyemiz himayesinde oluşturduğumuz şirket nezdinde çalışacaksınız. Yeni bir hayata başladınız. Geleceğe daha umutlu bakabileceksiniz ve karamsar olan kafanızdaki soru işaretlerinizle ilgili daha güvenli olacaksınız. Toroslarımızı 14 yıldır sizlerle birlikte yönetiyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve meclis üyelerimizle planlıyoruz, programlıyoruz ve sizler de uyguluyorsunuz. Toroslarımızı köy görüntüsü içerisinden kurtararak, kendi kendine yetebilen bir kent haline getirdik. Emeklerinizden ve gayretlerinizden dolayı yeniden teşekkür ediyorum” dedi.