GÜNDEM

BAŞKAN TUNA, PERSONELİYLE İFTARDA BULUŞTU

Haber Tarihi : 13/06/17

BAŞKAN TUNA, PERSONELİYLE İFTARDA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan personeliyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve ailelerinin de hazır bulunduğu iftarda tüm personeline başarılı ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Hamit Tuna,  Ramazan’ın birlik ve beraberliğin daha da pekiştiği bir ay olduğuna dikkat çekti.

“Belediyecilik Ekip İşidir”

İftar yemeğinin ardından Kuran-ı Kerim’in okunması ile devam eden programda  bir konuşma yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve başarının ekip ruhuyla yakalanabileceğini kaydederek: “Toroslar İlçemizde yapılan her hizmetin altında siz değerli çalışanlarımızın imzası vardır” dedi.

Aile ortamında iftar açmanın da büyük mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Tuna: “Huşu içerisinde bir Ramazan Ayı’nı hep birlikte idrak ediyoruz. Sahada çalışan arkadaşlarımızla sürekli bir araya geliyoruz. Temizlik, Park ve Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğümüzde çalışan arkadaşlarımız bizim yüz akımız. Yönetim binasında olan arkadaşlarımızla ürettiğimiz ve hayal ettiğimiz projelerimizi hayata geçiren sizlersiniz.14 yıldır birlikte çalışıyoruz. Dünün Toroslarıyla bugünün Toroslar’ı arasındaki farkta sizlerin çok önemli katkıları var. Bugün Toroslar Belediyesi artık inşaat ruhsatı verme yönünde en önde olan ve hatta merkezdeki üç ilçe belediyenin toplamından daha fazla ruhsat veren bir belediye konumundadır. İşte bu hizmet kalitesinin üste çıkması, sunulan hizmeti temiz tutmak ve doğru hizmetlerin yansımasıdır. Bu hizmetlerin sonucunda da herkesin yaşam yeri olarak seçtiği bir Toroslar ortaya çıkmıştır. Bunu sizlerle birlikte başardık. Bir Belediye Başkanı tek başına bir şey yapamaz ama ekibiyle birlikte yürür ise çok güzel işleri ortaya çıkarır. Birlikte olunca başarıyı yakalamak daha da kolaylaşacaktır. Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum. Rabbim tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri katında kabul ve makbul eylesin inşallah” dedi.