GÜNDEM

BAŞKAN TUNA’YA BİR GÜNDE İKİ PLAKET

Haber Tarihi : 27/03/17

BAŞKAN TUNA’YA BİR GÜNDE İKİ PLAKET

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, göreve geldiği 13 yıldaki başarılı hizmetlerini aldığı plaketlerle taçlandırıyor.

Eğitim, kültür, sanat ve spora sunduğu katkılarla kamuoyunun takdirini kazanan Belediye Başkanı Hamit Tuna, bir günde iki plaket ile ödüllendirildi.

Spora ve sporcuya sunduğu katkıların yanı sıra amatör spor kulüpleri ile de diyaloglu çalışmaya önem veren ve Toroslar’ı sporun merkezi yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ilk plaketini Mersin Toros Kartalları Spor Kulübü’nden aldı.Başkan Tuna’ya plaketini, kulüp antrenörü Ercan Genel takdim etti.

 Yine aynı gün Mersin ve Akdeniz Rotary Kulüpleri tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Rotary Kısa Film Festivali (ROFİFE) gala ve ödül törenine katılan Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, festivale ve sanata sunduğu katkılarından dolayı da bir plaket takdim edilerek, teşekkür edildi.

Plaketini;  Rotary Kulübü 2430 Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu’nun elinden alan Başkan Tuna, kendilerine bu plaketi layık gören Rotary Kulübü’ne teşekkür ederek, kültür ve sanata olan katkılarının artarak devam edeceğini söyledi.

Mersin Rotary Kulübü ile her zaman diyaloglu bir çalışma içerisinde olduklarını ve birçok projeyi de hayata geçirdiklerini belirten Başkan Tuna, törende ayrıca Animasyon dalında üçüncülük elde eden filmi de açıklayarak ‘Zirve’ isimli filmi çeken Hüseyin Gülgen’e ödülünü verdi.