GÜNDEM

TOROSLAR’DAN YAŞLILAR HAFTASI’NA ÖZEL TİYATRO

Haber Tarihi : 23/03/17

TOROSLAR’DAN YAŞLILAR HAFTASI’NA ÖZEL TİYATRO GÖSTERİSİ

Toroslar Belediyesi, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası’nda farkındalık oluşturmak amacıyla huzurevi sakinlerinin oyunculuğunu yaptığı ‘Ay ve Çiçek’ adlı drama oyununa ev sahipliği yapacak.

Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi Tiyatro Topluluğu’ndan Sevil Seyhan ve Halil Hancı’nın sahne alacağı tiyatro gösterisi; 24 Mart Cuma günü saat:19.00’da Toroslar Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluşacak.

Tiyatro gösterisi öncesinde yine Yunus Emre Kültür Merkezi’nde Ressam Nazan Kundak’ın resim sergisinin açılışı da yapılacak.

Tüm sanatseverleri tiyatro gösterisini izlemeye davet eden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise; “Unutmayalım ki bir gün herkes yaşlanacaktır. Bizlerde emeği olan ve minnet borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizin büyüklerimizin her zaman yanında olduk ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm büyüklerimizin Yaşlılar  Haftasını kutluyor ve yaşama sevinçlerinin artarak huzurlu bir şekilde devam etmesini diliyorum” dedi.